W dniach 21-23.01.2011 r. odbędzie się szkolenie lawinowe dla przewodników tatrzańskich z naszego Koła, które poprowadzą ratownicy TOPR. Szkolenie to odbędzie się w rejonie Hali Kondratowej.
 
Spotykamy się koło 18.00 w piątek, tj. 21.01.2011 r. w schronisku na Hali Kondratowej, wtedy też zaczną się zajęcia teoretyczne (w schronisku na Hali Kondratowej). Szkolenie skończy się po południu w niedzielę 23.01.2011 r.
 
Mamy zarezerwowane tylko dla nas całe schronisko na Hali Kondratowej. W szkoleniu może wziąć maksymalnie 20 osób (tyle też jest miejsc noclegowych w schronisku).
 
Koszty:
 
1. Szkolenie – 300 zł / osoby (jeśli będzie mniej niż 12 osób to koszt wzrośnie do 350 zł / osoby!!),
 
2. Noclegi – 30 zł / 1 noc od osoby,
 
3. Taksa klimatyczna – 1,70 zł / 1 dzień od osoby,
 
4. Pościel, jak ktoś chce – 8 zł / osoby, – jak ktoś chce to przy zgłoszeniu proszę o informację.
 
5. Jedzenie i picie we własnym zakresie.
 
Sprzęt:
 
– każda osoba musi mieć: łopatę, sondę i detektor lawinowy. Jeśli komuś czegoś ze sprzętu brakuje, to przy zgłoszeniach proszę o informacje w tym zakresie. TOPR zapewnia sprzęt jak ktoś nie ma.
 
Zgłoszenia:
 
– W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE do 16.12.2010 r. do mnie: tel. 603-071-190 lub e-mail: tomasz.popiolek@gmail.com.
 
W imieniu Komisji Szkoleniowej zachęcam do jak najliczniejszego uczestniczenia w szkoleniu. Naprawdę warto, tym bardziej, że profesjonaliści będą prowadzić dla nas to szkolenie!! Podobnie jak wszystkie dziedziny, również kwestie związane z lawinami ciągle się zmieniają, dlatego ludzie, którzy chodzą w zimie po górach, a zwłaszcza przewodnicy górscy, powinni być z tym wszystkim na bieżąco.
 
Osoby, które już wcześnij się do mnie zgłaszały – PROSZĘ O PONOWNE POTWIERDZENIE.
 
Pozdrawiam i do zobaczenia,
 
Tomek Popiołek.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder