Kolejny jesienny obóz tatrzański naszego Koła odbył się w dniach 8-11.09.2016. Wróciliśmy do Doliny Mięguszowieckiej, a naszą bazą na ten czas stał się hotel górski przy Popradzkim Stawie. Obsada obozu, jak zwykle, była liczna i działalność w podgrupach bardzo bogata, tym bardziej, że pogoda dopisała. W telegraficznym skrócie działo się tak: od spacerów w rejonie Popradzkiego Stawu, poprzez wycieczki szlakami turystycznymi w Dolinie Hińczowej, wyjścia na Ciężki Szczyt, Wysoką, Grań Kończystej, Kozią Strażnicę, Złomiską Turnię po wspinanie na Osterwie, Wołowej Turni i Ganku. Większość ekip upodobała sobie piękną Dolinę Złomisk i tam odbyła sie także działalność wypoczynkowa i liczne spotkania nad Zmarzłym Stawem, zwłaszcza gdy na swoją wycieczkę górską wybrała się najmłodsza uczestniczka obozu, 4-miesięczna Jaga z mamą Marysią i nami jako obstawąsmiley. Najstarszy członek naszego Koła, Liwiusz Matus, także odwiedził Dolinę Złomisk oraz powędrował nad Hińczowe Stawy, oczywiście w pełnej obstawie.

W obozie udział wzięli (w kolejności przypadkowej):

1. FILIPOWICZ GRZEGORZ

2. MICHLOWICZ SZYMON

3. NORWECKI MARIUSZ

4. WINKEL WOJCIECH

5. MATUS LIWIUSZ

6. KONIECZNIAK JANUSZ

7. KALITA BARTEK

8. REWERA JOANNA – sympatyk

9. MATYSIAK JAN

10. CICHA MARIA – sympatyk

11. SZYBIŃSKI MAREK – sympatyk

12. SERAFIN ANDRZEJ

13.RADLIŃSKI MARIUSZ- sympatyk

14. BALON JAREK

15. SAWICKA AGNIESZKA

16. GUZIK HELENA – sympatyk

17. SOWA WOJCIECH

18. MIDA ARTUR

19. TOKARZ-OLSZAŃSKA MARYSIA

19 i 1/2 KOWALCZYK JAGA – kandydatkawink

20. KOWALCZYK ŁUKASZ

 
 
Szczegóły obozu na spotkaniu czwartkowym podczas prezentacji, a za rok Dolina Kieżmarska! smiley
 
 
 
19
 

 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder