UROCZYSTE ODSŁONIĘCIE TABLICY POŚWIĘCONEJ MARIANOWI FERSTEROWI
KPT im. M. Sieczki w Krakowie zaprasza na uroczystości związane z odsłonięciem tablicy poświęconej Marianowi Fersterowi, wieloletniemu prezesowi naszego Koła, które odbędzie się 30 listopada 2014 roku na Wiktorówkach. O godzinie 14:00 odbędzie się msza na Wiktorówkach, a po mszy uroczyste poświęcenie tablicy. Serdecznie wszystkich zapraszamy Zarząd i Przewodnicy z KPT Dowiedz się więcej






