Uwaga przewodnicy

Od nowego roku zmienią się stawki opłat w związku z prowadzeniem działalności przewodnickiej.

Od dniem 1 stycznia 2012 r. zostaną wprowadzone dwa rodzaje opłat pobieranych od przewodników tatrzańskich klas I, II i III oraz od przewodników wysokogórskich (opłaty będą pobierane na podstawie art. 5 pkt 22 w związku z art. 12 ust. 3 ustawy o ochronie przyrody, w brzmieniu obowiązującym od 1 stycznia 2012 r.). Opłata w wysokości 40 zł, będzie pobierana od przewodników, którzy byli uczestnikami co najmniej dwóch szkoleń organizowanych przez TPN, w tym jednego przyrodniczego. Opłata w wysokości 100 zł będzie pobierana od osób, które w szkoleniach nie uczestniczyły.

Uczestnicy szkoleń będą dodatkowo promowani na stronie iowej www.tpn.pl.nternet Tak jak dotychczas opłata będzie zwalniać przewodników z obowiązku kupowania biletu wstępu do TPN.

Zgłoszenia na szkolenia będą przyjmowane za pośrednictwem poczty elektronicznej: szkolenia@tpn.pl lub telefonicznie w Centrum Edukacji Przyrodniczej 18 20 23 312 do 5 dni przed szkoleniem. W przypadku dużej liczby zgłoszeń istnieje możliwość wyznaczenia dodatkowego terminu.

Najbliższe terminy szkoleń można pobrac tutaj


Wojciech Sowa

Wojciech Sowa

Przewodnik Tatrzański klasy II

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *