Roztoka 2015 za nami….
Wszystko zaczęło się w piątek, 27 listopada na Rondzie Matecznym w Krakowie, skąd silna grupa wyruszyła busem w kierunku Zakopanego. Wesoły bus pomykał wśród mgły, z tradycyjnym postojem na Niwie, a następnie z wieczorną wizytą na Pęksowym Brzyzku aby oddać honory naszemu Patronowi – Maciejowi Sieczce. Następnie wyruszyliśmy na Palenicę Dowiedz się więcej




.jpg)



